REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA – USR “Sport za sve” Sveti Juraj na Bregu

Naša Udruga je dana 22.1.2016. godine održala redovnu godišnju skupštinu. Pod prvom točkom bile su prezentirane mnogobrojne aktivnosti Udruge tijekom 2015. godine i financijsko izvješće. Članovi Udruge sudjelovali su i organizirali mnoga druženja i manifestacije. Tijekom protekle godine bili su vrijedni, marljivi i štedljivi. Sličan plan aktivnosti prihvaćen je i za ovu godinu.

Skupštini su nazočili gosti iz društveno političkog života, kao i mnogobrojni predstavnici drugih udruga, klubova i društava s kojima naša Udruga surađuje.

Nakon održane skupštine uslijedilo je druženje uz malu zakusku.aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.

Skip to content