Najave događanja

Događanja i praznici u 2019. godini 


SIJEČANJ 2019.
01.01. Nova godina – Utorak
02.01. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Proslava Nove Godine, Gornja Dubrava
03.01.– 06.01. Šahovski klub „Goran“, VII. Memorijalni šahovski turnir „Damir Mavrin“, Podturen – Kavana Cobra
05.01. u 17:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Godišnja skupština, Zasadbreg – Dom kulture
06.01. Sveta tri kralja – Nedjelja
09.01. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na 100. obljetnici odcjepljenja Međimurja od Mađarske, Čakovec – Centar za kulturu
12.01. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na Prvenstvu Međimurja za seniore, Čakovec
12.01. u 18:00 Susret budućih mladenaca, Lopatinec – crkva
15.01. u __:__ NK Mali Vučetinec, Turnir u beli, Vučetinec
18.01.– 20.01. Šahovski klub „Goran“, V. Otvoreno prvenstvo grada Čakovca (kadeti do 16 godina i seniori), Čakovec
19.01. u __:__ Šahovski klub „Goran“, V. Brzopotezni šahovski turnir „Vinska mušica“, Čakovec
19.01. u 08:00 Streljački klub Zelenbor, Organizacija 4. kola I. A Hrvatske lige, Čakovec
19.01. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na Prvenstvu Međimurja za mlađe kategorije, Čakovec
19.01. u 18:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Godišnja skupština, Dragoslavec – Dom kulture
19.01. u 19:00 NK „Zasadbreg 77“, Godišnja skupština, Zasadbreg – Dom kulture
20.01. u 08:00 KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na Vincekovom pohodu
20.01. u 08:00 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Vincekovom pohodu
20.01. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na kvalifikacijama za ekipno prvenstvo Hrvatske – najmlađi kadeti, Ljubešćica
20.01. u 10:00 NK Vučetinec, Godišnja skupština
20.01. u 15:00 NK Venera Sveti Juraj na Bregu, Godišnja skupština
20.01. u 17:00 Streljački klub Zelenbor, Godišnja skupština
22.01. u 07:30 Misa za vinogradare iz naše župe povodom blagdana Sv. Vinka, Lopatinec – crkva
25.01. u 19:00 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Godišnja skupština, Lopatinec – Dom mladeži
25.01. u 19:00 Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Početak priprema, Pleškovec
26.01. – 27.01. Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Organizacija turnira, Pleškovec – OŠ Sveti Juraj na Bregu
27.01. u __:__ KUU Zasadbreg, Organizacija pohoda „Po vašim i našim bregima i dolima“
01.01.– 31.12. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na turnirima za najmlađe
01.01.– 31.12. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Organiziranje Sportske igraonice za djecu, Zasadbreg
01.01.– 31.12. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Organiziranje Škole stolnog tenisa, Zasadbreg
01.01.– 31.12. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na natjecanju Međimurske lige
01.01.– 31.12. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na natjecanju II. Hrvatske lige
31.01.– __.12. Šahovski klub „Goran“, Brzopotezni turnir Lav, Varaždin
__.01.– __.12. Udruga Vredne roke Dragoslavec, Radionice, Dragoslavec
__.01.– __.12. Udruga Vredne roke Dragoslavec, Uređenje kamenjara i okoliša, Lopatinec, Dragoslavec
__.01.– __.12. KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Radionica informatike i robotike, Pleškovec – OŠ Sveti Juraj na Bregu
__.01.– __.12. KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Književna večer, Pleškovec – općina
__.01.– __.12. Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Održavanje treninzi, nogometna igrališta
__.01. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na kros ligi Globetka
__.01. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Maskenbalu
__.01. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Nastup na II. Susretu zborova, „Vincekova zipka“, Vratišinec


VELJAČA 2019.
02.02. u 13:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Prvenstvu županije, Čakovec
02.02. u 16:00 NK Mali Mihaljevec, Godišnja skupština
02.02. u 17:00 NK Mali Mihaljevec, Memorijalni turnir u beli „Ivan Bistrović“, Mali Mihaljevec – prostorije kluba
02.02. u 18:00 KUD Zasadbreg, Godišnja skupština, Zasadbreg – Dom kulture
02.02. u 19:00 DVD Lopatinec, Godišnja skupština, Lopatinec – Dom mladeži
02.02. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Održavanje prijateljske utakmice, Pleškovec
05.02. u 19:00 Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Godišnja skupština, Pleškovec
09.02. u 13:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Kupu županije, Čakovec
09.02. u 18:00 Udruga žena Lopatinec, Godišnja skupština, Pleškovec – Dom kulture Jurice Muraia
10.02. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Podturen
14.02. u __:__ Proštenje Sv. Valentin, misa, Lopatinec – crkva
14.02. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Proslava Valentinova, Gornja Dubrava
16.02. u 08:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 5. kolu I. A i I. B Hrvatske lige te pojedinačno Prvenstvo Hrvatske, Sisak
16.02. u 15:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje na fašničkoj povorci, Zasadbreg
16.02. u __:__ KUU Zasadbreg, Organizacija fašnika, Zasadbreg
16.02. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Održavanje prijateljske utakmice, Pleškovec
17.02. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na kvalifikacijama za ekipno Prvenstvo Hrvatske – mlađe kadetkinje, Koprivnica
17.02. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Mursko Središće
18.02.– 15.06. NK „Zasadbreg 77“, Natjecanje u III. Ligi NSM-a (proljetni dio)
22.02. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Godišnja skupština
22.02. u 19:00 Udruga žena Mali Mihaljevec, Godišnja skupština, Mali Mihaljevec – Dom kulture
22.02. u 19:30 Udruga žena „Breza“ Brezje, Razmjena sjemena za vrt, Brezje – prostorije DVD
23.02. u 14:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje na fašničkoj povorci, Nedelišće
23.02. u 18:00 Udruga žena Lopatinec, Prezentacija radova, Sveti Martin
23.02. u 19:00 DVD Mali Mihaljevec, Godišnja skupština
24.02. u 10:00 UHVDRA, Izvještajni sabor ogranka, Zasadbreg
24.02. u 14:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje na fašničkoj povorci, Mursko Središće
24.02. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Strahoninec
__.02. u __:__ Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Sudjelovanje na turniru


OŽUJAK 2019.
02.03. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Prvenstvu Hrvatske (juniori), Solin
02.03. u 13:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje na fašničkoj povorci, Dragoslavec
02.03. u 14:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Organiziranje fašnika, Brezje
02.03. u 17:30 Udruga mladih Mali Mihaljevec, Godišnja skupština, Mali Mihaljevec – Dom kulture
02.03. u 19:00 DVD Zasadbreg, Godišnja skupština, Zasadbreg – Dom kulture
03.03. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Nedelišće
03.03. u __:__ Prijenos mise iz naše župe na HRT, Lopatinec – crkva
03.03. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Pjevanje na misi koju prenosi HRT, Lopatinec – crkva
04.03. u 17:00 Udruga žena Lopatinec, Uskrsna radionica, Pleškovec
08.03. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Dan žena“, Brezje – prostorije DVD
09.03. u 18:00 Udruga žena Mali Mihaljevec, Izložba karikatura i druženje za Dan žena, Mali Mihaljevec – Dom kulture
09.03. u 19:00 DVD Vučetinec, Godišnja skupština, Vučetinec – Dom kulture
09.03. u 19:00 NK „Zasadbreg 77“, Plavo – bijela noć, Zasadbreg – Dom kulture
10.03. u 13:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Polufinalu Kupa Hrvatske, Čakovec
10.03. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Početak prvenstva (proljetni dio)
11.03. u 17:00 Udruga žena Lopatinec, Uskrsna radionica, Pleškovec
13.03. u 10:00 UHVDRA, Obilježavanje obljetnice pogibije Željka Novaka, Pleškovec
16.03. u 07:30 Križni put po župi, naselja općine
16.03. u 07:30 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na „Križnom putu“, naselja općine
16.03. u 07:30 Udruga žena Lopatinec, Sudjelovanje na „Križnom putu“, naselja općine
17.03. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Mihovljan
18.03. u 17:00 Udruga žena Lopatinec, Radionica, Pleškovec
23.03. u 08:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Humanitarna akcija Dan narcisa
23.03. u 08:00 Udruga žena Lopatinec, Humanitarna akcija Dan narcisa, Lopatinec – trgovina Metssa
23.03. u 13:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Turnir u stolnom tenisu, Brezje – prostorije DVD
23.03. u 13:00 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Turnir u stolnom tenisu, Brezje – prostorije DVD
23.03. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na predsmotri Međimurske popevke, Donji Kraljevec
24.03. u 10:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na kvalifikacijama za pojedinačno Prvenstvo Hrvatske – klinci i najmlađi kadeti, Sveti Martin
24.03. u __:__ Šahovski klub „Goran“, KUP Međimurske županije, Gornja Dubrava
28.03.– 31.03. Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na XLIII. Susretu žena Hrvatske, Mali Lošinj
30.03. u 16:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na top 12 III. Međimurske lige, Čakovec
31.03.– 28.04. Šahovski klub „Goran“, III. Liga centar B sjever – HŠS (proljetni dio)
__.03. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje u obilježavanju Dana narcisa Rano otkrivanje raka dojki), Dragoslavec
__.03. u __:__NK Vučetinec, Natjecanje po programu NSM / ŽNL (proljetni dio)
__.03.–__.11. NK „Hajduk“ Brezje, Natjecanje po programu NSM / ŽNL, Nogometni tereni Međimurja
__.03.–__.11. Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Odigravanje prvenstvenih i prijateljskih utakmica, nogometna igrališta


TRAVANJ 2019.
02.04. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Izrada od sijena i slame“, Brezje – prostorije DVD
03.04. u 17:00 NK „Hajduk“ Brezje, Finale kupa Međimurja NK „Hajduk“ Brezje – NK „Polet“ Sv. Martin, Brezje – nogometno igralište
06.04. u 19:00 Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Organiziranje Plave noći, Pleškovec
07.04. u 10:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na kvalifikacijama za pojedinačno Prvenstvo Hrvatske – mlađi kadeti i kadetkinje, Sveti Martin
07.04. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na II. Međimurskom trailu
08.04. u 12:00 Udruga žena Lopatinec, Sadnja cvijeća, Lopatinec – crkva
09.04. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Uskrsna radionica „Platnena tehnika – jaja“, Brezje – prostorije DVD
11.04. u __:__ Korizmena ispovijed u našoj župi, Lopatinec – crkva
11.04. u 18:00 Udruga žena Mali Mihaljevec, Izložba karikatura i kazališne predstave, Mali Mihaljevec – Dom kulture
11.04. u 18:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Organizacija Uskrsnog turnira za djecu i roditelje, Zasadbreg
13.04. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Finalu Kupa Hrvatske, Rijeka
14.04. u 08:00 Udruga žena Lopatinec, Prezentacija radova, Pleškovec
17.04. u 13:00 Udruga žena Lopatinec, Humanitarna podjela poklona za Uskrs, Lopatinec
20.04. u 18:00 Udruga Vredne roke Dragoslavec, Vuzmenka, Dragoslavec
21.04. Uskrs – Nedjelja
22.04. Uskrsni ponedjeljak – Ponedjeljak
22.04. u __:__ Šahovski klub „Goran“, Turnir povodom dana Općine Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
22.04. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Godišnja skupština, Gornja Dubrava
22.04. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na BIMEP-u
23.04. u 11:00 Župni patron Sv. Juraj, mučenik, misa, Lopatinec – crkva
23.04. u 20:00 Općina, Koncert Četiri Tenora, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
23.04. u __:__ KUU Zasadbreg, Nastup na danima Općine Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
27.04. u 09:00 Stolnoteniski klub Lopatinec, Prvenstvo općine u stolnom tenisu, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
27.04. u 09:00 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Prvenstvu općine u stolnom tenisu, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
__.04. u __:__ KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Pjesničko veće
__.04. u __:__ KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Godišnja skupština
__.04. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Obilježavanje dana Općine Sveti Juraj Bregu, Pleškovec


SVIBANJ 2019.
01.05. Praznik rada – Srijeda
01.05. u 11:00 Sveta potvrda, misa
01.05. u 07:00 UHVDRA, XX. Ribičko natjecanje hrvatskih branitelja Domovinskog rata Međimurske županije, Podturen
04.05. u 08:00 Streljački klub Zelenbor, Organizacija Prvenstva Hrvatske (kadeti ISSF), Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
04.05. u 11:00 Proštenje u Malom Mihaljevcu, misa
04.05. u __:__ Jurovski pohod, naselja općine
04.05. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Jurovskom pohodu, naselja općine
05.05. u 11:00 Proštenje u Vučetincu, misa
05.05. u 13:00 Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na utrci Wings for Life World Run 2019., Zadar
07.05. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Recikliranje plastike, izrada tegli“, Brezje – prostorije DVD
10.05. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Izložba slika za Majčin dan, Brezje – prostorije DVD
11.05. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na Prvenstvu Hrvatske (kadetkinje SZP), Osijek
12.05. u 10:30 Prva sveta pričest, Lopatinec – crkva
12.05. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Podjela poklona za Dan majki, Lopatinec – crkva
12.05. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Priredba u čast Dana majki, Dragoslavec
14.05. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Recikliranje starog papira“, Brezje – prostorije DVD
18.05. u __:__ NK „Zasadbreg 77“, Tradicionalni turnir u malom nogometu med vulicami, Zasadbreg – nogometno igralište
19.05. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na smotri tamburaških sastava i orkestara Međimurske županije, Mačkovec
21.05. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Recikliranje stare odjeće, izrada torbi“, Brezje – prostorije DVD
24.06.– 26.05. Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na Međunarodnom turniru zagiping – mlađe kategorije, Zagreb
26.05. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje, Gornja Dubrava
28.05. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Recikliranje stare odjeće, izrada praktičnih pregača“, Brezje – prostorije DVD
__.05. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Sudjelovanje na krosu u Frkanovcu, Frkanovec
__.05. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Županijsko sportsko druženje, Nedelišće
__.05. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na smotri dječje Međimurske popevke, Sveti Martin na Muri
__.05.– __.06 KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Radionica informatike
__.05. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na utrci grada Čakovca, polumaraton Zrinskih
__.05. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na krosu u Frkanovcu, Frkanovec
__.05. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na turniru u boćanju, Šenkovec
__.05. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na majuškoj šetnji, Slakovec
__.05. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Projekt „Marijini obroci“, Varaždin – katedrala, Čakovec Jug – crkva
__.05. u __:__ NK Vučetinec, Kuhanje prvomajskog graha, Vučetinec – SRC Rogoznica
__.05. u __:__ Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na kvalifikacijama za I. Hrvatsku ligu
__.05. u 18:00 Udruga žena Lopatinec, Radionica za žene Mali Mihaljevec, Pleškovec


LIPANJ 2019.
05.06. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Izrada kozmetike, repelenti“, Brezje – prostorije DVD
08.06. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na popevki, Nedelišće
09.06. u 11:00 Duhovi, proštenje, misa, Lopatinec – crkva
10.06. u 11:00 Marija Majka Crkve – posvetilo crkve, Lopatinec – crkva
12.06. u 08:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Likovna radionica za djecu, Brezje – prostorije DVD
12.06. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Izrada kozmetike, zaštitne kreme“, Brezje – prostorije DVD
16.06. u 11:00 Proštenje u Frkanovcu, misa
16.06. u 17:00 NK „Hajduk“ Brezje, Prijateljski susret za proštenje, Brezje – nogometno igralište
16.06. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Kraj prvenstva (proljetni dio)
19.06.– 22.06. Udruga žena „Breza“ Brezje, Dječji kamp na engleskom jeziku “Kids camp” Brezje – prostorije DVD
20.06. Tijelovo – Četvrtak
21.06. u 15:00 NK Mali Mihaljevec, Turnir u odbojci na pijesku, Mali Mihaljevec – igralište odbojke
22.06. Dan antifašističke borbe – Subota
22.06. u __:__ Šahovski klub „Goran“, Šahovski turnir Dani lipe, Gornji Mihaljevec
25.06. Dan državnosti – Utorak
25.06. u 12:00 UHVDRA, XXV. Sportsko natjecanje dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Međimurske županije, Mihovljan
25.06. u 13:00 UHVDRA,VII. Županijski susreti djece hrvatskih branitelja, Mihovljan
30.06. u 11:00 Proštenje u Brezju, misa
__.06. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje Vratišinec, Gornja Dubrava
__.06. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Proslava 50 i 60 godišnjice braka, Gornja Dubrava
__.06. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje, Gornji Mihaljevec
__.06. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na smotri malih vokalnih sastava, Sveta Marija
__.06. u __:__ KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Radionica robotike
__.06. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na turniru u odbojci na pijesku, Plešivica
__.06. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na trailu
__.06. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Nastup na smotri pjevačkih zborova i vokalnih sastava, Sveta Marija
__.06. u __:__ Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Sudjelovanje na turniru
__.06. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Organizacija turnira za mlađe kategorije povodom 20. godina kluba, Pleškovec
__.06. u 17:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Obilježavanje 20. godina kluba, Zasadbreg


SRPANJ 2019.
02.07. u 16:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Kulinarstva“, Brezje – prostorije DVD
07.07. u 11:00 Župno hodočašće, Marija Bistrica
09.07. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Mjerenje krvnog tlaka i šećera u krvi, Brezje – prostorije DVD
15.07.– 20.11. NK „Zasadbreg 77“, Natjecanje u III. Ligi NSM-a (jesenski dio)
19.07.– 21.07. Udruga mladih Forestland, Forestland 2019, Brezje
20.07.– 21.07. NK „Zasadbreg 77“, Tradicionalni turnir u velikom nogometu „Siniša Patafta“, Zadbreg – nogometno igralište
20.07. u 15:00 NK „Hajduk“ Brezje, Nogometni turnir „Brezijada“, Brezje – nogometno igralište
__.07. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje Novo Selo Rok – Krištanovec, Gornja Dubrava
__.07. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na „Frkanovskom tajerčeku“, Frkanovec
__.07. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Obilježavanje Dane lipe, Gornji Mihaljevec
__.07. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Hodočašće, Trsat
__.07. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Pjevanje na trodnevnici za Mladu misu đakona Daria Levanića
__.07. u __:__NK Vučetinec, Turnir u nogometu, Vučetinec – SRC Rogoznica
__.07. u 14:00 Udruga žena Lopatinec, Sportsko druženje sa udrugama, Pleškovec


KOLOVOZ 2019.
02.08. u 14:00 NK Mali Mihaljevec, Turnir u velikom nogometu, Mali Mihaljevec – nogometno igralište
04.08. u 17:00 UHVDRA, Misa i druženje članova povodom Dana domovinske zahvalnosti, pobjede i branitelja, Lopatinec
05.08. Dan domovinske zahvalnosti – Ponedjeljak
05.08. u 15:00 NK Mali Mihaljevec, Turnir u malom nogometu, Mali Mihaljevec – nogometno igralište
15.08. Velika Gospa – Četvrtak
18.08. u 11:00 Proštenje u Zasadbregu, misa
18.08. u 11:00 KUU Zasadbreg, Nastup na proštenju, Zasadbreg
25.08. u 11:00 Proštenje u Okruglom Vrhu, misa
27.08.– 28.08. UHVDRA, Državni susreti djece hrvatskih branitelja, Savudrija
27.08. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica za djecu, Brezje – prostorije DVD
31.08. u __:__ Hodočašće, Ludbreg
__.08. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Pripreme za Margeticu, Dragoslavec
__.08. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje Selnica, Gornja Dubrava
__.08. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Sportsko druženje, Šenkovec
__.08. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Nastup na susretu zborova povodom blagdana Gospe Snježne
__.08. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Nastup na Porcijunkolovom, Čakovec
__.08. u __:__NK Vučetinec, Natjecanje po programu NSM / ŽNL (jesenski dio)
__.08.– __.09. NK „Hajduk“ Brezje, Kup natjecanje po kalendaru NSM, Nogometni tereni Međimurja
__.08. u __:__ Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Organiziranje ljetnog turnira
__.08. u __:__ Stolnoteniski klub Zasadbreg, Prijateljska utakmica, Luksemburg
__.08. u 14:00 Udruga žena Lopatinec, Sportsko druženje sa ostalim udrugama, Pleškovec


RUJAN 2019.
04.09. u 18:00 Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Početak priprema, Pleškovec
07.09. u 08:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Likovna kolonija, Brezje – prostorije DVD
10.09. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Tradicijska radionica „Čehara“, Brezje – prostorije DVD
11.09. u 16:00 Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Održavanje prijateljskih utakmica
14.09. u __:__ Proštenje Ime Marijino (1. dan), misa, Lopatinec – crkva
15.09. u __:__ Proštenje Ime Marijino (2. dan), misa, Lopatinec – crkva
17.09. u 10.00. UHVDRA, Obilježavanje obljetnice pogibije Marijana Đurana, Pleškovec
17.09. u 10.00. UHVDRA, XXVIII. Obljetnice Dana oslobođenja Međimurja i Dana Međimurskih branitelja, Čakovec
22.09. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Početak prvenstva (jesenski dio)
29.09.– 27.10. Šahovski klub „Goran“, III. Liga centar B sjever – HŠS (jesenski dio)
__.09. u __:__ KUD „Sveti Juraj na Bregu“, Igrokaz
__.09. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Sudjelovanje na Međimurskom festivalu sportske rekreacije žena
__.09. u __:__ Pjevački zbor Sveti Juraj na Bregu, Domaćinstvo prijateljskom zboru iz Vođinaca
__.09. u 07:00 Udruga žena Lopatinec, Prezentacija radova (proštenje), Pleškovec
__.09. u 14:00 Udruga žena Lopatinec, Sportsko druženje sa ostalim udrugama, Pleškovec
__.09. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Organiziranje III. dječjih igara, Zasadbreg


LISTOPAD 2019.
06.10. u 08:00 Stolnoteniski klub Lopatinec, Međunarodni stolno teniski turnir (seniorke, seniori, veteranke i veterani), Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
08.10. Dan neovisnosti – Utorak
11.10. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Kulinarska“, Brezje – prostorije DVD
12.10. u 09:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Dan zahvalnosti, Brezje – prostorije DVD
12.10. u __:__ KUU Zasadbreg, Pozdrav jeseni uz obilježavanje 20-godišnjice udruge, Zasadbreg
16.10. u 10.00. UHVDRA, Obilježavanje obljetnice pogibije Blaženka Flaca, Vratišinec
19.10. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 1. turniru Olimpijskih nada, Osijek
22.10. u 09:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Edukativna radionica (predavanje o zdravlju), Brezje – prostorije DVD
28.10. u 10:00 UHVDRA, Obilježavanje obljetnice pogibije Davida Kukovca, Pleškovec
31.10. u __:__ Noć otvorenih vrata crkve, Lopatinec – crkva
__.10. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Obilježavanje Međunarodnog dana pješačenja, kestenjada, Plešivica


STUDENI 2019.
01.11. Svi sveti – Petak
12.11. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Radionica „Izrada predmeta od najlon čarapa“, Brezje – prostorije DVD
15.11. u __:__ Šahovski klub „Goran“, Ekipni turnir u ubrzanom šahu, Čakovec
16.11. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 2. kolu I. A Hrvatske lige, Beli Manastir
16.11.– 17.11. Streljački klub Zelenbor, Nastup na turniru Svetog Martina (izborno za EP), Beli Manastir
17.11. u 17:00 UHVDRA, I u mom gradu Vukovar svijetli, Čakovec
17.11. u __:__ Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Kraj prvenstva (jesenski dio)
18.11. u 03:00 UHVDRA, Kolona sjećanja – Dan sjećanja na žrtvu Vukovara, Vukovar
19.11. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 1. kolu I. A Hrvatske lige, Solin
19.11.– 20.11. Streljački klub Zelenbor, Nastup na turniru Salona DC Open (izborno za EP), Solin
20.11. u 10:00 UHVDRA, Obilježavanje obljetnice pogibije Dražena Štefulja, Pleškovec
29.11. u 16:00 NK Mali Mihaljevec, Turnir u beli, Mali Mihaljevec – prostorije kluba
30.11.– 01.12. Streljački klub Zelenbor, Nastup na Trofeju Mladosti (izborno za EP), Zagreb
__.11. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Proslava Martinja, Gornja Dubrava
__.11. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Turnir rekreativaca u beli, Lopatinec
__.11. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Nastup na susretu zborova gornjomeđimurskog dekanata
__.11. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Festival Sv. Cecilije i proslava dana pjevača, Varaždin
__.11. u __:__ NK Vučetinec, Turnir u beli, Vučetinec – SRC Rogoznica
__.11. u __:__ NK Vučetinec, Žuto – zelena noć, Gornja Dubrava – Štefova klet
__.11. u __:__ Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Sudjelovanje na turnirima
__.11. u 18:00 Udruga žena Lopatinec, Prezentacija radova, Sveti Martin


PROSINAC 2019.
01.12. u 06:00 Početak misa zornica, Lopatinec – crkva
03.12. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Tradicijska radionica, Brezje – prostorije DVD
07.12. u 19:00 NK „Hajduk“ Brezje, Bijela noć, Brezje – DVD
10.12. u __:__ Šahovski klub „Goran“, Kadetsko ekipno prvenstvo Međimurja, Čakovec
12.12. u __:__ Klečanje i Božićna ispovijed u našoj župi, Lopatinec – crkva
14.12. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 3. kolu I. A Hrvatske lige, Osijek
14.12. u 15:00 Udruga žena Mali Mihaljevec, Izložba karikatura i podjela darova za djecu, Mali Mihaljevec – Dom kulture
14.12. u 18:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Božićni koncert „Bijeli Božić“, Brezje – prostorije DVD
14.12.– 15.12. Streljački klub Zelenbor, Nastup na Grand Prix (izborno za EP), Osijek
15.12. u __:__ VIII. Božićni sajam, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
15.12. u __:__ Podružnica umirovljenika Sveti Juraj na Bregu, Božićni sajam, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
15.12. u __:__ KUU Zasadbreg, Božićni sajam, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
15.12. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Božićni sajam, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
15.12. u __:__ Udruga žena Lopatinec, Božićni sajam, Sportska dvorana OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Pleškovec
21.12. u 14:00 Udruga žena „Breza“ Brezje, Božićna priredba, Brezje – prostorije DVD
22.12. u 18.00. UHVDRA, Darivanje djece, Lopatinec
23.12. u 06:00 Završetak misa zornica, Lopatinec – crkva
25.12. Božić – Srijeda
24.12. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na polnočki, Zasadbreg
26.12. Sv. Stjepan – Četvrtak
26.12. u __:__ Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu, Pohod
26.12. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, XXIV. Božićni koncert, Lopatinec – crkva
26.12. u __:__ KUU Zasadbreg, Sudjelovanje na Božićnom koncertu, Lopatinec – crkva
27.12. u __:__ Početak blagoslova obitelji
28.12. u 09:00 Streljački klub Zelenbor, Nastup na 3. Turniru Olimpijskih nada, Zabok
29.12. u 10:00 Nogometna klub „Venera“ Sveti Juraj na Bregu, Godišnja skupština, Pleškovec
31.12. u __:__ Misa zahvalnica, Lopatinec – crkva
__.12. u __:__ Udruga Vredne roke Dragoslavec, Posjet Domovima za stare i nemoćne osobe i darivanje starijih mještana u Dragoslavcu
__.12. u __:__ NK „Zasadbreg 77“, Sudjelovanje na malonogometnom prvenstvu Međimurja, Nedelišće – Aton
__.12. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Nastup na Adventu, Čakovec
__.12. u __:__ Pjevački zbor „Sveti Juraj na Bregu“, Nastup na humanitarnom koncertu „Naši za naše“, Gornji Mihaljevec
__.12. u __:__ Nogometna škola „Sveti Juraj na Bregu“, Sudjelovanje na turnirima
__.12. u 09:00 Stolnoteniski klub Zasadbreg, Sudjelovanje na turniru djeda Božićnjaka
__.12. u 17:00 Udruga žena Lopatinec, Božićne radionice, Pleškovec

aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.