Anamarija Turk prvakinja Hrvatske u kategoriji mlađih seniori (U-23) i brončana kod seniorki!

Ženska ekipa Zelenbora osvojila drugo mjesto u 5. kolu 1. hrvatske lige!

Sjajne rezultate na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u Osijeku postigle su sportašice Zelenbora. Anamarija je pobijedila u kvalifikacijama mlađih seniorki s rezultatom 625,3 kruga, dok je finalu seniorki osvojila treće mjesto. Anamarija je i juniorska pobjednica u 1. hrvatskoj ligi.

Ženska ekipa Zelenbora (Anamarija Turk, Daria Borko i Lara Kralj) je osvojila drugo mjesto s novim županijskim rekordom od 1828,3 kruga. Na kraju lige ukupno su osvojile 4. mjesto.

Odličan nastup na prvenstvu imali su i naši perspektivni sportaši (Bruno Lovrenčić, Petar Turk i Borna Horvat).

preneseno s: facebook Streljački klub Zelenbor Brezje