Prva likovna kolonija u našoj župi

U organizaciji Župe Sv. Jurja  na Bregu i župnika Ivice Puškadije, te uz svesrdnu pomoć Općine Sv.Juraj na Bregu  u subotu 11. travnja održat će se po prvi put likovna kolonija  koja će okupiti umjetnike, članove udruge Likovna Republika iz Sv. Martina na Muri.

Budite i vi dionikom prve likovne kolonije, te svojim dolaskom pružite potporu umjetnicima koji će stvarati  dijela u raznim tehnikama likovnog izričaja u vremenu od 10.00 do 14.00. sati u prelijepom okruženju središta naše Općine i Župe.

Po završetku likovne kolonije sva djela ostaju Župi. Povodom župnog patrona Sv. Jurja, mučenika dana 23. travnja organizirati će se izložba likovnih djela u prostorima naše Općine.

Sav prihod dobiven prodajom likovnih djela namijenjen je za daljnu obnovu župne crkve Sv. Jurja u Lopatincu.

Scroll to Top Skip to content