Žetva medalja Udruge „Sport za sve“

Dana 10. svibnja 2014. godine održana je Kross utrka „Frkanovec – srce gornjeg Međimurja“. Ispred Udruge sportske rekreacije „Sport za sve“ Sveti Juraj na Bregu u obje utrke sudjelovala su 24 člana. Osim što je Udruga zabilježena kao najmasovnija i najorganiziranija Udruga u utrci, članovi Udruge postigli su i zapažene rezultate. Osvojili su ukupno 8 medalja u različitim kategorijama.

U utrci na 8,2 km, treće mjesto u ženskoj kategoriji Ž30 osvojila je Željka Posavec, dok je u muškoj konkurenciji u kategoriji M30, također treće mjesto osvojio Danijel Turek.