Venera šokirala Međimurje

Nogometaši Venere priredili su najveće iznenađenje u pet utakmica osmine finala kupa koje su se igrale u subotu.

Venera – Međimurje 1:1 (3:1 11m)

U vrlo dobroj utakmici s nekoliko izglednih prilika prolaz je upisao županijski prvoligaš. Domaća momčad većim htjenjem i velikom borbenošću uspjeli su za vrijeme regularnog tijeka utakmice su očuvati neodlučeni rezultat. Veneru je u vodstvo doveo Sven Šenji u 15. minuti susreta. Međimurje izjednačuje 12 minuta kasnije pogotkom Dominika Drka. Nakon izjednačenja, mreže se više nisu tresle te se nakon posljednjeg sučevog zvižduka krenule s pucanjem jedanaesteraca.

Tu je mirnija bila domaća momčad koja slavi s 3:1 uz dvije obrane vratara Rafaela Škrobara koji je u igru ušao u 70. minuti.

Venera: Mihalić, Tomašić, Grabar, Novak D., Šenji, Šopar, Ropoša, Sanjković, Hudoletnjak, Škrobar B., Ovčar (Tomašić V., Drk, Buhanec, Škrobar R., Meglić, Novak Di.)

Međimurje: Hozjan, Mrazović, Fujikawa, Busija, Bešlić, Senčar, Vinski, Krznar, Drk, Ivančić (Horvat, Lesar, Švenda, Novak, Levak Panić, Štajerec Mihoković)