Izvještajna skupština udruge žena Breza

UDRUGA ŽENA “BREZA” iz Brezja održala je 22.2.2014. svoju redovnu izvještajnu godišnju skupštinu. Na skupštini podnijeto je izvješće o radu udruge tokom 2013.g,zatim financijsko izvješće i izvješće nadzornog odbora.
Udruga je tokom protekle godine sudjelovala gotovo u svim kulturnim,sportskim i humanitarnim akcijama.

Samo dio odrađenih aktivnosti:
1. Organizirale FAŠNIK u BREZJU
2. Druženje povodom 8.Marta
3. Organizirale mjerenje krvnog tlaka i šećera za sve mještane
4. Organizirale radionice za žene – izrada prigodnih predmeta za Božić (izrada adventskih vjenčića,izrada anđela od jute),izrada torbica od sijena i slame
5. Sudjelovale na 2. Božićnom sajmu u Lopatincu
6. Organizirale priredbu povodom podjele dječjih darova u BREZJU (igrokaz)
7. Organizirale KAMP za djecu (na Engleskom) bejzbol,razne igre i radionice
8. Sudjelovale na MESAP-u sajmu zdrave hrane u NEDELIŠĆU
9. Sudjelovale u akciji prodaja narcisa –„BORBA PROTIV RAKA DOJKE“
10. Od starih običaja prikazale  kako se reže i gazi zelje
11. Organizirale turnir u  STOLNOM TENISU  za udruge u našoj općini i zainteresiranim udrugama izvan naše Općine
12. Sudjelovale  na općinskim igrama u Dragoslavcu
13. Sudjelovale na županijskim seoskim igrama u Lopatincu
14. Sudjelovale na 18.MFSR u Donjem Hraščanu
15. Sudjelovale na Rovinjskim susretima rekreativki
16. Sudjelovale na sportskim igrama u DRAGOSLAVEC SELU „Između 4. brega“
17. Sudjelovale na danima Frkanovca u sportskom i kulinarskom nadmetanju
18. Sudjelovale u radnoj akciji  sa M.O.Brezje(čistile šetnicu)
19. Provodimo rekreaciju za žene tokom cijele godine   

Udruga je svojim radom poticala kreativnost svojih članica na organiziranim radionicama. Projekte koje je udruga provodila podržani su od mještana i Općine Sveti Juraj na Bregu,tako da je prikupljeno dovoljno donacija potrebnih za rad udruge. Članice udruge vlastitim radom doprinijele su prihodima Udruge. Skupštini su bili prisutni načelnik Općine Sveti Juraj na Bregu, predsjednik M.O.BREZJE, predsjednik DVD Brezje, predsjednik SK ZELENBOR Brezje, predstavnici Udruga koje djeluju u našoj Općini, prijatelji i simpatizeri Udruge, kao i neizostavne članice udruge. Šećer na kraju bila je organizirana RAZMJENA SJEMENJA za vrt. Pokazala se razmjena uspješna i zabavna, pa je dogovoreno da pređe u tradiciju. Svima koji su na bilo koji način doprinijeli radu ove udruge predsjednica udruge je zahvalila,te sve pozvala na međusobnu suradnju.aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.

Skip to content