Započinje nova sezona međimurskih stolnoteniskih liga

10.10. započinje nova sezona međimurskih liga. Naš klub imat će 3 predstavnika u:

✅1.međimurskoj ligi ekipa Zasadbreg 1 u sastavu Stjepan Škoda,Nikola Magdalenić,Josip Magdalenić,Vlatko Breslauer i Karlo Jambor

✅6.međimurskoj ligi ekipa Zasadbreg 2 u sastavu Marko Pergar,Dušan Sabolčec,Nenad Sabolčec,Josip Merlak,Predrag Šafarić i Stevica Radek

✅7.međimurskoj ligi prvi puta će sudjelovati i naša djeca kao ekipa Zasadbreg 3 u sastavu Antonija Matoša, Kevin Hajdari, Noa Kovačić, Domagoj Heric, Kyara Dunjko, Marko Bakač, Antonio Levec, Sebastijan Bakač i Ivona Košir. Želimo svim našim ekipama puno sreće u predstojećoj sezoni!!aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.

Skip to content