Održana godišnja skupština udruge ” Sport za Sve ” Sv. Juraj na Bregu

Uz pozdravni govor i izvješćima o aktivnostima, financijama i planovima udruge bili su upoznati svi prisutni. Također je bila naglašena posebna zahvala Općini koja u ova teška vremena ima “sluha” i razumijevanja za naše planove i ideje, te nam prema svojim mogućnostima pomaže u realizacijama. A mi se nadamo da smo opravdali svaku akciju i donaciju iz Općinskog proračuna. Udruga je dobila slijedeća priznanja na godišnjoj skupštini Međimurskog saveza sportske rekreacije :

Primila je zahvalu , priznanje i medalju za 2018 godinu .

ZAHVALA za obilježavanje Svjetskog dana pješačenja ,

PRIZNANJE za uspješno domaćinstvo 12.zupanijskog turnira u beli ,

MEDALJU za razvoj i unapređenje sportske rekreacije godišnja nagrada za 2018.g.

Nadamo se ,da ćemo gledati kako će jednoga dana iza naše udruge ostati sva lijepa djela svih članova i život u kojem ćemo istinski uživati i s kojima ćemo se ponositi u budućnosti !

Ponosna sam na naše članove i drago mi je biti na čelu tako dobre udruge !

Hvala svim članovima sto ste dio ove lijepe priče.

Mi smo udruga koja je prepoznala da sportskom rekreacijom dolazimo do zdravlja i boljitka u društvu!

Predsjednica udruge Mirjana Ferlin – Srnecaktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.

Skip to content