Natječaj za radno mjesto, za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za gerontodomaćina /icu – 2 osobe, s mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Centar za pomoć u kući Međimurske županije, 09.04.2019. raspisuje natječaj za radno mjesto, za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za gerontodomaćina/icu – 2 osobe, s mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Opis posla:
*Pomoć u kući starijim i nemoćnim osobama u njihovom domu, dostava toplih obroka u kuće
korisnika (prema Zakonu o socijalnoj skrbi NN157/13)
*Pružanje njege starijim i nemoćnim osobama
*Rad u smjenama prema potrebama korisnika
*Upravljanje službenim vozilom za potrebe rada Centra
*Vođenje potrebne dokumentacije i čuvanje osobnih informacija korisnika i profesionalne
tajne
*Redovita komunikacija sa suradnicima i ravnateljem
*Informiranje o Centru i uslugama Centra
UVJETI:
*stručna sprema: minimalno završena osnovna škola, srednja škola
*zdravstvena (psihofizička) sposobnost za obavljanje poslova
*aktivan/a vozač/ica B kategorije
*potvrda o nekažnjavanju ne starija od 6 mjeseca
*poznavanje problematike vezane uz starenje i treću dob
*povjerljivost, strpljivost, empatija
*snalažljivost u novom okruženju
*predanost radu
PREDNOSTI:
*iskustvo u radu sa starijim i nemoćnim osobama na poslovima pomoći u kući i njege starijih
nemoćnih osoba
*posjedovanje sanitarne knjižice za rukovanje hranom

OSTALE INFORMACIJE:
*planirani početak rada: 29.04.2019.
*geografsko područje rada: Međimurska županija
*Ugovor se sklapa na puno radno vrijeme, na određeno vrijeme
NAČIN PRIJAVE I POTREBNA DOKUMENTACIJA:
Za prijavu na natječaj potrebno je priložiti:
*preslika osobne iskaznice
*životopis
*dokaz o završenoj stručnoj spremi, diploma (preslika)
*uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6. mjeseci)
*liječničko uvjerenje o zdravstvenoj i psihofizičkoj sposobnosti za obavljanje poslova (od
liječnika obiteljske medicine)
*preslika vozačke dozvole
*preporuku (ako postoji)
* dokaz o radu sa starijim osobama (ukoliko postoji)
*motivacijsko pismo (1 kartica teksta/1 stranica teksta)
Rok za podnošenje prijave je 23.04. do 12:00 sati!
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave se šalju na adresu:
Centar za pomoć u kući Međimurske županije
Dr.Ivana Novaka 38
40 000 Čakovec
S naznakom: “ za natječaj za radno mjesto “gerontodomaćin/ica”
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pismenim putem najkasnije do 30.svibnja 2019.

aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.