Učenici odlikaši OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Donosimo popis učenika odlikaša za školsku godinu 2017./2018. iz Svetog Juraja na Bregu

Osnovna  škola  Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Adresa: Pleškovec 31, 40311 Lopatinec

Ravnatelj:  Mladen  Beuk, dipl.ing.

Podatke pripremio:  tajnik  Frano  Gavranović

POPIS ODLIČNIH UČENIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2017/2018.

MATIČNA ŠKOLA

TATJANA  GOLUB, razredink 1.A

1.Ivan Bregović

2.Paula Dominić

3.Vanja Glavina

4.Leon Gregorinčić

5.Ema Horvat

6.Ivana Horvat

7.David Kolar

8.Tamara Kozar Dolenčić

9.Eva Kušar

10.Klara Miljančić

11.Antonio Novak

12.Ian Novak

13.Mia Perko

14.Lara Piškor

15.Ena Posavec

16.Abel Trupković

17.Melina Vugrinec

18.Maria Zelić

GORDANA  KOLARIĆ, razredink 1.B

1. Luka Benković

2.Bruno Horvat

3.Jan Ivančok

4.Matej Jambrošić

5.Bruna Karlovčec

6.Kristina Korunić

7.Vicoria LevačićTkalec

8.Ana Marija Magdalenić

9.Nela Mesarić

10. Fran Novak

11.Karlo Novak

12.Dunja Pintarić

13.Ela Pintarić

14. Lovro Radiković

15.Ema Sabolčec

16. Dina Šafarić

17.Kiara Šafarić

18.David Škrobar

19. Patrik Zlatarek

VERA  MOHARIĆ, razredink 2.A

1. Dora Čonda

2. Maja Dominić

3. Fran Đaković

4. Matija Halabarec

5. Lana Kenjereš

6. Vinko Košak

7. Lea Lepen

8. Filip Moharić

9. Dora Novak

10. Elena Perko

11. Ivan Perko

12. Kira Petričević

13. Jakov Šprajc

14. Taša Tkalec

15. Antonija Vinković

JELENA  DOKLEJA, razredink 2.B

1. Karla Crnčec

2. Meri Fujs

3. Leon Herman

4. Lana Janušić

5. Ema Maria Lacko

6.Vito Novak

7. Zara Petričević

8. MiaZanjko

SONJA RODINGER, razredink 3.A

1. Niko Bistrović

2. Lana Dragovjević

3. Erik Drk

4. Matej Glavina

5. Rafael Grošanić

6. Katarina Hamonajec

7. Magdalena Janušić

8. Filip Kerman

9. Borna Kolar Kovač

10. Ana Paola Murk

11. Iva Mustač

12. Lorena Novak

13. DavidOreški

14. Simon Petričević

6.

ŽELJKA KUTNJAK, razredink 3.B

1.Ema Bistrović

2.Borna Čakalo

3.Krsto Dominić

4.Noa Glavina

5.Luka Hergotić

6.Lovro Hoblaj

7.Barbara Horvat

8.Nika Kernjak

9.Luka Tkalec

10.Borna Treska

11.Taša Vuković

12.Matija Žganec

SANJA KOVAČ, razredink 4.A

1. Marta Doležaj

2. Ema Horvat

3. David Jambrošić

4. Juraj Juras

5. Niko Luburić

6. Filipa Međimurec

7. Karlo Novak

8. NoahPaškalj

9. SebastijanPerhoč

SANJA BACINGER, razredink 4.B

1. Leon Bistrović

2. Hana Blešć

3. Helena Janušić

4. Hanna Mesarić

5. GabrijelRadek

6. Lucija Trupković

7. AnesaVršić

MILANA GAŠPAROVIĆ, razredink 5.A

1. Anja Farkaš

2. Hana Horvat

3. Katja Kočar

4. Mirta Radiković

5. Magdalena Telebar

6. Aleksandar Šafarić

DOMAGOJ  ZORIČIĆ, razredink 5.B

1. Petra Cvetković

2. Barbara Novak

3. Barbara Sklepić

4. Marta Varga

5. Ena Vrančić

6. Jakov Žganec

7. Bartol Perko

8. Jakov Toma

9. Sara Perčić

MARIJANA  BELKO, razredink 6.A

1. Selena Benkovič

2. Karla Fajfar

3. Lucija Korunić

4. Ena Kralj

5. Teodora Turk

6. Elena Zeman

ŽELJKO  KRALJIĆ, razredink 6.B

1. Juraj Bistrović

2. Emili Glavina

3. Klara Mesarić

4. Larisa Novak

5. Anamarija Srpak

6. Paola Žarković

IGOR JAUŠOVEC, razredink 7.A

1. JOSIPA ŠPRAJC

2. CRNČEC SAMUEL

3. ČIH LUCIJA

4. HRUSTEK ANDRIJA

5. KOČAR FILIP

6. LATIN LOVROŽ

7. PERKO PAULA

ALEN BARBIĆ, razredink 7.B 

1. Sara Novak

2. Nikolina Martinec

3. Clara Vuković

4. Monika Horvatić

5. Vida Petričević

6. Leon Zanjko

7. Natali Kralj

IVANA  VARGA, razredink 7.C

1. Karla Šoštarić

2. Matej Telebar

JELENA GRUBIĆ, razredink 8.A

1.Dora Bratko

2.Petra Kerman

3.Tena Klobučarić

4.Ana Krnjak

5.David Latin

6.Simona Lukman

7.Ana Šafarić

RUŽICA ŠIKIĆ, razredink 8.B

1. Fran Bistrović

2. Julia Levačić-Tkalec

3. Luna Miličević

4. Matea Moharić

5. MelaniNovinić

6. Anja Okreša

7. Hana Perko

8. Nika Petričević

9. Lucija Šajnović

10. Barbara Vinković

 

PŠ  ZASADBREG

ZRINKA KAPUSTIĆ, razredink 1.C

1. Vanesa Alija

2. Eva Horvatić

3. Teo Kamenar

4. Lovro Kniplić

5. Anabella Mesarić

6. Suri Posavec- Kocijan

7. Marko Raić

MIRNA  VAJDA, razrednik 2.C

1. Filip Alija

2. Kyara Dunjko

3. Kevin Hajdari

4. Gabriel Juršić

5. Ivona Košir

6. Ivan Levačić

7. Lora Lisjak

8. Gabrijela Salaj

9. Domagoj Šoštarić

10. Leon Vrbanec

11. Patrik Vugrin

MARIJA JAMBROVIĆ, razredink 3.C

1. Petar Horvat

2. Noa Kovačić

3. Ela Leko

4. Petar Pintarić

5. David Rodinger

6. Luka Škvorc

JASMINA PATAFTA, razrednik 4.C

1.Noa Hatlak

2.Ema Makovec

3.Antonija Matoša

4. Karlo Mesarić

5.Zita Miličević

6.Hana Novak

7.Antonija Radek

8.Sara Šimunković

Ravnatelj: Mladen Beuk, dipl.ing.

Čestitke svim odlikašima!

preneseno s: www.emedjimurje.hr



aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.