STRELJAŠTVO Zelenbor Brezje domaćin Prvenstva Hrvatske

Izvršni odbor Hrvatskog streljačkog saveza dodijelio je organizaciju V. kola 1. A i 1. B Hrvatske lige i Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u gađanju zračnom puškom i pištoljem za seniore i seniorke. Natjecanje će se održati 18. i 19. veljače u sportskoj dvorani OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu u Pleškovcu na 30 elektronskih meta.

Preliminarni raspored:

SUBOTA, 18.2.2017. – ZRAČNA PUŠKA
8:00 – 9:15 1. grupa: pojedinačno (M+Ž)
9:45 – 11:00 2. grupa: 1.B liga muški + pojedinačno (M+Ž)
11:00 otvaranje natjecanja
11:45 – 13:00 3. grupa: 1.B liga muški + pojedinačno (M+Ž)
13:30 – 14:20 4. grupa: 1.B liga žene + pojedinačno (Ž)
14:20 proglašenje pobjednika – 1.B liga muški
15:00 – 16:15 5. grupa: 1.A liga muški + pojedinačno (M)
16:15 proglašenje pobjednika – 1.B liga žene
16:55 – 17:45 6. grupa: 1.A liga žene + pojedinačno (Ž)
18:15 FINALE MUŠKI
19:00 FINALE ŽENE
19:35 proglašenje pobjednika – pojedinačno + 1. A Hrvatska liga

NEDJELJA, 19.2.2017. – ZRAČNI PIŠTOLJ
9:30 – 10:45 1. grupa: 1.B liga muški + pojedinačno (M+Ž)
11:15 – 12:30 2. grupa: 1.B liga muški + pojedinačno (M+Ž)
13:00 – 14:15 1.A liga muški + pojedinačno (M)
14:15 proglašenje pobjednika – 1.B liga muški
14:55 – 15:45 1.A liga žene + pojedinačno (Ž)
16:15 FINALE MUŠKI
17:00 FINALE ŽENE
17:35 proglašenje pobjednika – pojedinačno + 1.A Hrvatska liga

 

 

 

SUDIONICI:

10 m zračna puška – seniori
MARIČIĆ Miran BJELOVAR 1874, Bjelovar
REZNEKI Marijan BJELOVAR 1874, Bjelovar
NEMEC Nenad ČAKOVEC, Čakovec
ČERINA Marin DALMACIJACEMENT, Solin
GORŠA Petar DALMACIJACEMENT, Solin
PETANJEK Borna DALMACIJACEMENT, Solin
PETRIČEVIĆ Ivan DALMACIJACEMENT, Solin
SIKAVICA Josip DALMACIJACEMENT, Solin
RAJEK Ivan DDS 1885, Daruvar
ŠLJIVIĆ Saša DDS 1885, Daruvar
CVRTILA Antonijo DUB, Malinska
KRSTINIĆ Andrej DUB, Malinska
PAVLETIĆ Adriano DUB, Malinska
MALOVIĆ Luka DUGA RESA, Duga Resa
MOGUŠ Grgur DUGA RESA, Duga Resa
OBROVAC Perica DUGA RESA, Duga Resa
STIPANČIĆ Bojan DUGA RESA, Duga Resa
ŽIVČIĆ Tin DUGA RESA, Duga Resa
KOŠTA Ivan DVD-OPATIJA, Opatija
ILIJEVIĆ Tihomir HVIDR-a SISAK, Sisak
PERAK Tomislav HVIDR-a SISAK, Sisak
ĐURKOVIĆ Bojan KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
MIKULJAN Andrija KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
ŠTRBENAC Luka KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
UDVARI Matija KRIŽEVCI 1252, Zagreb
DUNAJ Viktor Lovro KUSTOŠIJA, Zagreb
ŠPAČEK Tomislav LOKOMOTIVA, Vinkovci
ČUKMAN Dino MARIJA BISTRICA, M. Bistrica
GALOIĆ Darko MARIJA BISTRICA, M. Bistrica
TOMAŠEVIĆ Denis MARS, Beli Manastir
VIŠTICA Josip NOSTERIA, Nuštar
SAKAČ Franc-Frendi OSIJEK 1784, Osijek
HARAMBAŠIĆ Tomislav PODRAVKA, Koprivnica
VERBIĆ Filip PODRAVKA, Koprivnica
VERBIĆ Hrvoje PODRAVKA, Koprivnica
CAFOLLA Nereo ROVINJ, Rovinj
CERIN Mateo ROVINJ, Rovinj
LAGINJA Emanuel ROVINJ, Rovinj
SCHIRMER-RUŽIĆ Eduard ROVINJ, Rovinj
ŠURAN Tiziano ROVINJ, Rovinj
KOLAC Goran SLOBODA, Mihovljan
KOLAC Marko SLOBODA, Mihovljan
NOVOSEL Ivan STRIJELAC, Krušljevo Selo
NOVOSEL Josip STRIJELAC, Krušljevo Selo
JERČIĆ Petar TEKSTILAC, Zabok
ADAMOVIĆ Goran TRNJE, Zagreb
HIŽAK Ivan TRNJE, Zagreb
SMOLJANIĆ Goran TRNJE, Zagreb
OBOROVEČKI Martin VEL.TRGOVIŠĆE, V.Trgovišće
ČOLAKOVIĆ Matko VINKOVCI, Vinkovci
PERAS Marko ZELENBOR, Brezje
TURK Dragan ZELENBOR, Brezje
TURK Miroslav ZELENBOR, Brezje
ZADRAVEC Filip ZELENBOR, Brezje

10 m zračna puška – seniorke
PAVLIĆ Sandra DALMACIJACEMENT, Solin
URBAS Amadea DALMACIJACEMENT, Solin
VUKADIN Danijela DALMACIJACEMENT, Solin
ZELJKOVIĆ Marta DALMACIJACEMENT, Solin
KLIR Marijana DDS 1885, Daruvar
CVRTILA Vedrana DUB, Malinska
LULIĆ Lorena DUB, Malinska
MILČETIĆ Martina DUB, Malinska
KASALO Antonia DUBRAVA 1094, Dubrava
KUKURUZOVIĆ Iva DVD-OPATIJA, Opatija
LUNDER Suzana DVD-OPATIJA, Opatija
VOSKION Natali DVD-OPATIJA, Opatija
ACS Nataša HVIDR-a SISAK, Sisak
ILIJEVIĆ Mirta HVIDR-a SISAK, Sisak
KNEŽIĆ Nikolina HVIDR-a SISAK, Sisak
MAČKOVIĆ Marina HVIDR-a SISAK, Sisak
MEDVED Ivana HVIDR-a SISAK, Sisak
FINEK Kristinka KONČANICA, Končanica
KASAL Ivona KONČANICA, Končanica
RAB Tihana KONČANICA, Končanica
GUSTIN Valentina KUSTOŠIJA, Zagreb
SUDAR Natalija KUSTOŠIJA, Zagreb
BAČIĆ Majda LOKOMOTIVA, Rijeka
GLAD Melanie LOKOMOTIVA, Rijeka
JEZIDŽIĆ Vanessa LOKOMOTIVA, Rijeka
PEJČIĆ Snježana LOKOMOTIVA, Rijeka
QVARNSTROM Carla MALI LOŠINJ, Mali Lošinj
BORIĆ Klaudija MARS, Beli Manastir
MIHAJLOVIĆ Tena MARS, Beli Manastir
TOPALOV Tatjana MARS, Beli Manastir
HERCEG Estera MLADOST, Zagreb
DRAKULIĆ Sanja PAPIRNIČAR, Rijeka
BABIĆ Ivana PODRAVKA, Koprivnica
LENARDIĆ Valentina RADNIK, Đurđevac
ŠČERBEK Alenka RADNIK, Đurđevac
PURGAR Dora SAVICA, Zagreb
BRUKETA BUJANOVIĆ Maja TRNJE, Zagreb
KLOBUČAR Iva TRNJE, Zagreb
KOVACS Sanja TRNJE, Zagreb
KOVAČIĆ Vitinia TRNJE, Zagreb
KREŠIĆ Ana TRNJE, Zagreb
NOVAK Vida VARAŽDIN, Varaždin
PEREC Tanja VARAŽDIN, Varaždin
HRŠAK Iva VEL. TRGOVIŠĆE, V. Trgovišće
HRŠAK Petra VEL. TRGOVIŠĆE, V. Trgovišće
OBOROVEČKI Mihaela VEL. TRGOVIŠĆE, V. Trgovišće
ŽLENDER Marija VEL. TRGOVIŠĆE, V. Trgovišće
BORKO Daria ZELENBOR, Brezje
KRALJ Lara ZELENBOR, Brezje
TURK Vitomira ZELENBOR, Brezje
VRANČIĆ Lara ZELENBOR, Brezje
KOBILŠEK Ana ZRINJEVAC, Zagreb
KOVAČ Ina ZRINJEVAC, Zagreb
TENŠEK Danijela ZRINJEVAC, Zagreb

10 m zračni pištolj – seniori
KOLARIĆ Božidar ALZAS, Čakovec
KRALJ Saša ALZAS, Čakovec
TAKAČ Ivica ALZAS, Čakovec
BOŠNJAK Damir BJELOVAR 1874, Bjelovar
FARKAŠ Alen BJELOVAR 1874, Bjelovar
LABER Ivan BJELOVAR 1874, Bjelovar
ĐUMLIJA Zdenko CENTAR 1784, Osijek
BILOŠ Josip CENTAR, Split
BLAŽEVIĆ Jadran CENTAR, Split
MIŠKOVIĆ Josip CENTAR, Split
ŠUŠNJAR Marko CENTAR, Split
KRIŠTO Ante DALMACIJACEMENT, Solin
POSAVEC Željko DALMACIJACEMENT, Solin
SIKAVICA Zoran DALMACIJACEMENT, Solin
ŽERAVICA Marko DALMACIJACEMENT, Solin
LUGARIĆ Milan GLUHI, Varaždin
HREBAC Ivan KARLOVAC, Karlovac
KOŽUH Davor KARLOVAC, Karlovac
RAMUŠĆAK Boris KARLOVAC, Karlovac
VIDOVIĆ Vjekoslav KARLOVAC, Karlovac
GRAMNJAK Boris KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
KOVAČEVIĆ Josip KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
LOBOREC Krešimir KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
SUNKO Darko KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
ŠPIRELJA Saša KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
LEGRADIĆ Vladimir KRIŽEVCI 1252, Križevci
PLEŠA Mario MAGNUM, Kutina
SLOTA Marko MAGNUM, Kutina
SVIBEN Robert MAGNUM, Kutina
SVIBEN Stjepan MAGNUM, Kutina
ŽIGOLIĆ Ivan MAGNUM, Kutina
LADIĆ Antun MIHOVIL, Čakovec
BUTKOVIĆ Borna OSIJEK 1784, Osijek
ĆELIĆ Leon Luka OSIJEK 1784, Osijek
KAČAVENDA Uroš OSIJEK 1784, Osijek
TILHOF J. Michael OSIJEK 1784, Osijek
ČOKONAJ Matija PODRAVKA, Koprivnica
KOLAR Ivan PODRAVKA, Koprivnica
MLINARIĆ Marin PODRAVKA, Koprivnica
CINDRIĆ Matija POLICAJAC, Karlovac
CINDRIĆ Vlado POLICAJAC, Karlovac
MATAKOVIĆ Željko POLICAJAC, Karlovac
MATANIĆ Slavko POLICAJAC, Karlovac
GOLAC Goran RJEČINA, Rijeka
MANCE Dario RJEČINA, Rijeka
COFEK Milan SLOBODA, Mihovljan
MARČEC Hrvoje SLOBODA, Mihovljan
BUHIN Marko VELIKO TRGOVIŠĆE, V. Trgovišće

10 m zračni pištolj – seniorke
KIKELJ-VUGRINEC Natalija ALZAS, Čakovec
ČIŽIĆ Ivana CENTAR, Split
KOKOŠKOV Lana CENTAR, Split
ŠEGVIĆ Karmela CENTAR, Split
ĆUBELIĆ Vladka DALMACIJACEMENT, Solin
JAJIĆ Oriana DALMACIJACEMENT, Solin
MAROVIĆ Marija DALMACIJACEMENT, Solin
OMAZIĆ Matea DALMACIJACEMENT, Solin
PEREGLIN Valentina DUBRAVA 1094, Dubrava
HLEBEC Zlatka DVD-OPATIJA, Opatija
MINĐEK Ela GLUHI, Varaždin
BORŠIĆ Pia KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
DRAŽENOVIĆ Lorena KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
KOZUMPLIK Valentina KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
POTAČEK-PAVLEK Paulina KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
SKELEDŽIJA Lana KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
ŠPIRELJA Marijana KONČAR ZAGREB 1786, Zagreb
PERC Ana KRIŽEVCI 1252, Križevci
RUŽIĆ Nives KUSTOŠIJA, Zagreb
SEIFERT Gea KUSTOŠIJA, Zagreb
VINKOVIĆ Ivana KUSTOŠIJA, Zagreb
CIVIĆ Sabina LOKOMOTIVA, Rijeka
JEZIDŽIĆ Stella LOKOMOTIVA, Rijeka
POŠMUGA Natalija LOKOMOTIVA, Rijeka
SILADJEV Marija LOKOMOTIVA, Rijeka
BATKOVIĆ Ivon MAGNUM, Kutina
BATKOVIĆ Mariela MAGNUM, Kutina
BUTKOVIĆ Lana MAGNUM, Kutina
DROPULIĆ Sanela MAGNUM, Kutina
POLAK Katica MAGNUM, Kutina
ALADROVIĆ Blaženka OSIJEK 1784, Osijek
LUČIĆ Martina OSIJEK 1784, Osijek
MARAN Danijela OSIJEK 1784, Osijek
MOSER Tatjana OSIJEK 1784, Osijek
SOLDO Sanja OSIJEK 1784, Osijek
SVETINA Josipa OSIJEK 1784, Osijek
ŠIMIĆ Teodora OSIJEK 1784, Osijek
ŠTRBAC Marijana Matea OSIJEK 1784, Osijek
DRAKULIĆ Sanja PAPIRNIČAR, Rijeka
HOBAR Danijela PROTECT, Rijeka
VUCELIĆ Monika RJEČINA, Rijeka
MARINKOVIĆ Mirjana SAVICA, Zagreb
GRANCARIĆ Matea ZADAR, Zadar
ŠKARA Natalia ZADAR, Zadar

preneseno s: www.emedjimurje.hr



aktualno

Dobrodošli u najljepšu općinu na brežuljku, općinu Sveti Juraj na Bregu. Pridruži se i ti stvaranju najzanimljivije web stranice te nam pošalji svoju vijest ili zanimljivost pa možda baš tvoju riječ vide brojni svakodnevni posjetitelji.